Працівники НПП «Північне Поділля» провели для школярів Бродівщини урок про історію природно-заповідної справи у Європі

30.11.2017 admin Новини

Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів Гаївського НВК, що у Бродівському районі Львівської області, природничий урок на тему природозаповідності.

Під час уроку природоохоронці НПП «Північне Поділля» інформували школярів про те, що історія природного заповідання в Європі, та і в Україні зокрема, бере свій початок від 1886 року, коли великий природолюб граф Володимир Дідушицький заснував природоохоронний резерват і назвав його «Пам’ятка Пеняцька». Шкільна молодь приємно була здивована, що витоки європейської природозаповідності беруть свій початок саме у їх рідному краї. Адже створений графом природоохоронний резерват знаходився неподалік села Пеняки, що сьогодні належить до Бродівського району Львівщини.

Також працівники парку розповіли школярам не лише про пам’ятки природи, заповідники, природні заказники та їх призначення, але й мультимедійно продемонстрували на прикладі Підгорецького замку, сакральних споруд монастиря та оборонних валів древнього городища Пліснесько як гармонійно поєднуються у канві природного довкілля й історико-культурні пам’ятки.

На завершення заходу природоохоронці НПП «Північне Поділля» закликали шкільну молодь оберігати та примножувати не тільки природу рідного краю, але й шанобливо ставитися до об’єктів історико-культурної спадщини, які нам дісталися від минулих поколінь.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест