Працівники НПП «Північне Поділля» провели для бродівських школярів мандрівку по Золочівщині

07.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

7 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з колегами із відділу еколого-освітньої роботи, провели чудову мандрівку для учнів 7-го класу Бродівської СЗОШ №2. На вершині  Підлисецької гори учні почули цікаву розповідь працівників парку про улюблене місце поета, священика Маркіяна Шашкевича, місце, за яким він так сумував, будучи далеко від рідного Підлисся. Крім того, вони побачили величавий хрест на цій горі, котрий височіє тут і якого видно з усіх боків на підходах Білої гори. Та й споглядання мальовничих краєвидів з вершини Маркіянової гори надовго привернуло увагу юних мандрівників.

Наступною зупинкою подорожі було відвідування села Гавареччина. Тут школярі обступивши майстра-гончаря, роздивлялися як у його руках народжується прекрасний глиняний виріб. Але звичайно краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Так було і з нашими мандрівниками. Розділившись на декілька груп, вони мали нагоду самотужки створити свою власну ліпнину.

У Гавареччині школярі ще відвідали стару історичну криницю та музей-криївку. І звичайно не обійшлася мандрівка того  літнього дня без відвідування  джерела на Святій горі. Школярі оглянули тут також церкву Святого Онуфрія та літню церкву Покладення Ризи Пресвятої Богородиці.

Повертаючись до міста, діти ще довго ділилися враженнями від відчуття, коли вони взяли в свої малі долоньки кусочок глини і наввипередки хизувалися виготовленими своїми руками глиняними виробами.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест