Працівники НПП «Північне Поділля» провели акцію «Зробимо свій рідний край чистим»

02.07.2016 admin Новини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» спільно із школярами-волонтерами Черницького НВК Бродівського району Львівської області провели масштабну акцію «Зробимо свій рідний край чистим». Під час акції природоохоронці та школярі-волонтери прибрали сміття на одній із ділянок у підніжжі геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг». Також дівчата-волонтери розчистили джерело від сухого гілля та земляного зсуву і прочистили стічний ручай.

Відрадно те, що діти з розумінням ставляться до збереження чистоти природного довкілля. Відтак, ретельно зібрали сміття, яке на узлісся, після пікніка, залишили дорослі. Наступним «рекреантам» школярі-волонтери залишили записку з проханням не засмічувати природу рідного краю.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» щиро дякує дівчатам-волонтерам Черницького НВК, зокрема Катерині Бойко та Ірині Чернявській (9 клас), Вікторії Ваврик та Мар’яні Гандзевич (8 клас), Христині Теслі (6 клас), а також їх вчительці Василині Іванівні Мищук та директору школи Василю Івановичу Флорянському за участь в акції з прибирання лісової ділянки НПП «Північне Поділля».

2345678

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест