ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОДОВЖУЮТЬ РОБОТУ НАД СТВОРЕННЯМ НОВОГО ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ

02.08.2018 admin Новини

2 серпня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку провели обстеження заповідних територій установи в Буському районі Львівщини на предмет пошуку цікавих природних, історичних та краєзнавчих об’єктів з метою створення пішого туристичного маршруту.

Під час обстеження окремих ділянок заповідних територій НПП «Північне Поділля» в околицях села Теребежі фахівці з рекреації та туризму побували біля кам’яного пам’ятного хреста на місці поховання невідомого воїна Української Галицької армії, який загинув у 1919 році. Також у буковому лісостані працівниками парку було виявлено капличку із скульптурою Богородиці та кам’яний грот із водним джерелом.

На інших ділянках парку, зокрема у буковому лісостані в околицях села Волуйки, працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» оглянули залишки своєрідних фортифікаційних споруд воїнів УПА та побували у хаті, де у лютому місяці 1943 року відбулась ІІІ конференція ОУН-УПА і в якій, за окремими історичними джерелами, брав участь генерал-хорунжий Роман Шухевич.

Окрім того було оглянуто низку цікавих природних об’єктів, що мають певну історично-краєзнавчу цінність і можуть використовуватися як своєрідні атракції для потенційних туристів.

В обстеженні ділянок також взяли участь працівники меморіально-пошукового центру «Доля» зі Львова, які займаються пошуком останків солдатів, які полягли на полі бою в період Першої і Другої світових воєн, та жертв політичних репресій.

Обстеження заповідних ділянок проводилося в рамках співпраці НПП «Північне Поділля» із меморіально-пошуковим центром «Доля», що при Львівській обласні раді.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест