Працівники НПП «Північне Поділля» прочитали гімназистам лекції на тему дикої природи

05.03.2015 admin Новини

01aaПрацівники відділу науки і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» в рамках відзначення Всесвітнього дня дикої природи прочитали лекції для гімназистів 3-го класу (7 клас загальноосвітньої школи) Бродівської гімназії ім. Івана Труша про дивовижні дикоростучі рослини, а також про  моноліти та інші природні об’єкти, які зустрічаються на територіях установи.

Із захопленням гімназисти слухали розповідь керівника відділу науки НПП «Північне Поділля» Юрія Шовгана про рослини, що мають різний охоронний статус в Україні, зокрема про ті види, що зустрічаються на Бродівських теренах: підсніжник, білоцвіт весняний, сон-трава, зозулині черевички, рябчик шаховий, горицвіт літній, пізньоцвіт осінній, клокичку перисту та інші. Та найбільше школярів зацікавила розповідь науковця про таку рідкісну рослину як скрученик приємний.

Не менш цікаву розповідь про дику природу гімназисти почули й від працівників відділу рекреації та туризму парку. Темою їх лекції були: кам’яні останці із дна архаїчного Сарматського моря, карстові водоймища, водні джерела та вершини Вороняцького горбогір’я, що знаходяться на території Національного природного парку Північне Поділля».

Курс лекцій супроводжувався демонстрацією фотографій об’єктів розповіді на екран.

0101aaa01aaaa

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест