ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВЯЩЕНИКАМ-ЕКОЛОГАМ ІСТОРІЮ СТВОРЕННЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ УСТАНОВИ

05.06.2018 admin Новини

5 червня, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу науки, взяли участь у квартальній зустрічі священиків-екологів Сокальсько-Жовківської Єпархії, яка відбулась у місті Броди з благословення Владики Михаїла Колтуна. У заході також взяв участь особливий гість – заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології о. д-р Володимир Містерман із Івано-Франківщини.
Слова вітання учасникам еко-заходу висловив референт з питань екології Бюро УГКЦ отець Тарас Дзьоба.
Під час зустрічі працівники відділу рекреації та туризму розповіли присутнім про початки історії заповідної справи у Європі, зокрема про перший природоохоронний резерват в Україні «Пам’ятку Пеняцьку», створений графом-природолюбом, етнографом, орнітологом Володимиром Дідушицьким. А ще інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля», використовуючи мультимедійну презентацію, розповіли священикам-екологам про рекреаційно-туристичну та екологічно-освітню діяльність природоохоронної установи.
У свою чергу працівники відділу науки НПП «Північне Поділля» досить ґрунтовно презентували учасникам зустрічі наукову діяльність установи та розповіли про унікальні види флори і фауни, які стрічаються на заповідних територіях Національного природного парку «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест