Працівники НПП “Північне Поділля” побували на виставці «Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?»

26.10.2017 admin Новини

25 жовтня працівники Національного природного парку «Північне Поділля», на запрошення референта Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії отця Тараса Дзьоби побували на виставці малюнків учнівської та студентської молоді «Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?», що відкрилась в храмі Виздвиження Чесного Животворчого Хреста у Бродах Львівської області.
В експозиції виставки представлено графічні та акварельні малюнки Всеукраїнського конкурсу, організованого Бюро УГКЦ з питань екології, метою якого – сприяти збереженню живої пам’яті про Чорнобильську катастрофу, формувати відповідальність за створіння та ощадливе використання природних ресурсів
Як зазначили організатори заходу, малюнкам цієї виставки притаманні глибокий зміст і висока художня цінність. Роботи виражають біль та співпереживання, вдячність ліквідаторам за їх героїчну жертву, страх перед новими катастрофами і прагнення кращого майбутнього, в якому не буде місця новим атомним та духовним чорнобилям.
Виставка «Чорнобильська катастрофа – 30(+1) років опісля, що далі?» дебютувала в листопаді минулого року в Чорнобильській зоні під час заходів з нагоди відкриття нового укриття над зруйнованим реактором. А вже у грудні малюнки виставки було презентовано на арт-майданчику в приміщенні Мінекології України.
24-28 квітня цього року, за підтримки посольства України в Австрії, виставка пройшла у Відні. З того часу експозиція виставки мандрує по областях України. Відбувається це під патронатом Мінекології України й має за мету привернути увагу не лише до наслідків Чорнобиля, а й мобілізувати зусилля громадськості для сталого розвитку і збереження створеного Богом світу.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест