Працівники НПП «Північне Поділля» організували та провели екопізнавальну туристичну мандрівку для школярів

01.08.2014 admin ЕкоосвітаНовини

DSC0794231 липня працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку  «Північне Поділля», разом із працівниками відділу рекреації та туризму, організували та провели екопізнавальну туристичну мандрівку для школярів Орихівчицької  неповної середньої школи. Під час мандрівки юні екологи-туристи побували на ділянці парку в околицях села Вербівчик Бродівського району, зокрема біля джерел, що щедро наповнюють кришталево-чистою водою річку Малий Серет.

Досхочу наплескавшись та напившись прохолодної джерельної водиці, школярі із зацікавленням слухали розповідь околого-освітян парку про біорозмаїття рідного краю, про те, як і чому необхідно бережливо ставитися до природного довкілля та про діяльність національних парків України – як державних природоохоронних установ.

Також під час мандрівки юні туристи під керівництвом працівників відділу рекреації та туризму парку попрактикувалися у навичках користування компасом та читанні топографічних карт, зокрема детальніше взнали як прокладати туристичні маршрути та визначати азимути.

Окрім того, мандруючи просторами рідного краю, юні туристи мали змогу в бінокль спостерігати за сірими чаплями, яких там, впродовж русла річки Малий Серет, було аж 8 осіб. Також із захопленням юні природолюби спостерігали за летом хижого птаха, який зветься канюк і належить до родини яструбових.

У піднесеному настрої, з відчуттям приємних вражень від побаченого та незначною втомою юні мандрівники в обідню пору повернулися додому.

DSC07950DSC07959DSC07964DSC07968DSC07977

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест