Працівники НПП «Північне Поділля» організували та провели для студентів майстер-клас «Друге життя пластику»

16.11.2017 admin ЕкоосвітаНовини

15 листопада, у Всесвітній день вторинної переробки, працівники еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для студентів Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, що у Львівській області, майстер-клас «Друге життя пластику». Головна мета заходу – привернення уваги громадськості, а саме молодого покоління, до проблеми накопичення відходів та можливих шляхів їх утилізації. Еко-освітяни НПП «Північне Поділля», разом із студентами та їх наставниками, виготовляли різноманітні предмети з пластикових пляшок. Декорувавши їх, використовуючи кольорові стрічки, мереживні салфетки, старі журнали, тканину, бісер тощо, можна отримати вазу для квітів, органайзер, браслет, маленький горщик або ємність для якихось дрібничок. За допомогою нитки-шпагат, кольорових стрічок та мережива, фантазії, власних рук та зусиль студенти виготовили горщики для квітів. Кожен з них отримав практичні поради щодо ефективного управління сміттям.

Варто знати. Серед багатьох сучасних екологічних проблем є одна, до якої причетні безпосередньо всі люди, незалежно від віку, статі, професії чи роду занять, це – проблема поводження з твердими побутовими відходами або сміттям, що є чи не найголовнішим показником культури екологічної поведінки сучасної людини.

З кожним роком на нашій планеті зростає споживання природних ресурсів. Тільки за останні 30 років людство витратило майже третю частину всіх ресурсів, наявних на Землі. Саме тому сьогодні дуже важливе значення для всіх країн світу має економія природних ресурсів, пошуки альтернативних ресурсів, а також вторинне перероблення сировини.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест