Працівники НПП «Північне Поділля» організували і провели еко-захід «Природні парки – шлях до збереження біорізноманіття»

17.01.2017 admin ЕкоосвітаНовини

117 січня працівники відділу еколого-освітнього роботи і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели пізнавальний захід «Природні парки  – шлях до збереження біорізноманіття» для молодших школярів Бродівської середньої школи №3, що у Львівській області.

Зокрема працівники НПП «Північне Поділля» розповіли дітям про основні аспекти діяльності природоохоронної установи, охорону ландшафтного та біологічного різноманіття парку. Презентуючи туристичний потенціал установи, працівники відділу рекреації та туризму провели віртуальну екскурсію, під час якої ознайомили учнів школи із цікавими природними, історичними, культурними об’єктами на туристичних маршрутах, що прокладені по територіях НПП «Північне Поділля».

У свою чергу еко-освітяни розповіли про роботу, яку здійснює НПП «Північне Поділля» з метою просвіти мешканців регіону, про роботу з молоддю та про організацію і проведення різноманітних екологічно-просвітницьких заходів. Окрім того, працівники природоохоронної установи провели цікаву природничу вікторину. Діти із захопленням відповідали на запитання еко-освітян, демонструючи свої знання про рослин та тварин. Важливо те, що маленькі школярі, після побаченого та почутого, відчули свою єдність з навколишнім середовищем та зрозуміли важливість природи у житті кожної людини.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест