Працівники НПП «Північне Поділля» обстежили природні і штучні об’єкти в межах діяльності установи

16.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

16 травня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» обстежили фізичний стан природних та штучних об’єктів, які розташовані на територіях та в межах діяльності установи. Зокрема під час обстеження славнозвісних карстових водоймищ, що мають назву «Сині вікна», природоохоронці констатували факт того, що рівень води, у відношенні того, яким він був у березні цього року, знизився на декілька десятків сантиметрів. Проте вода у водоймах уже не зеленого відтінку, а бірюзового – якою була раніше, ще до їх пересихання у минулі роки.

Окрім карстових водойм, працівники парку оглянули кам’яні мости австрійського періоду, що викладені із каміння, так би мовити, на сухо – без будь-якого розчину. На жаль, технічний стан одного із них трішки погіршився у порівнянні з минулими роками. Також працівниками установи було оглянуто боброві дамби на початковому етапі русла річки Луг та само джерело, з якого вона бере початок. Відрадно було бачити, що інтенсивність викиду води із джерела досить таки висока.

Під час обходу природних угідь працівникам парку не раз стрічалися косулі, яких цього дня в поле зору природоохоронців потрапило 5 особин.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест