Працівники НПП  «Північне Поділля» навчали ліцеїстів повторно використовувати папір

30.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля»  та ліцеїсти Золочівського економічного ліцею, організували і провели акцію «Використовуємо папір раціонально!», приурочену до Міжнародного дня без паперу, який відзначається щороку в четвертий четвер жовтня.

Акція розпочалася  із розповіді еко-освітян про  історію запровадження Міжнародного дня без паперу, чому такий день відзначає світова спільнота і з якою метою. Ознайомившись  з історією виникнення паперу, його видами та властивостями, працівники НПП «Північне Поділля» інформували ліцеїстів про те, чому необхідно раціонально його використовувати та про процеси переробки паперу.

Також еко-наставники дали корисні поради ліцеїстам щодо збереження паперових аркушів і закликали  підростаюче покоління до повторного використання паперу у повсякденних справах для того, аби зменшити вирубку лісів та виховати розуміння бережливого ставлення до природи.

Ліцеїсти із великим задоволенням приєдналися до акції, після якої встановили коробки для збору використаного паперу та взяли участь у майстер–класі зі створення різноманітних виробів, використовуючи старі газети та журнали. Вийшло доволі креативно.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест