Працівники НПП «Північне Поділля» долучилися до Свята Миколая у Центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів

22.12.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1Кожна дитина з нетерпінням чекає дня святого Миколая, бо може отримати довгоочікуваний дарунок замовлений у листі, чи сюрприз. Цей день завжди приносить багато радості дітям. Але, напевне, Миколая найбільше чекають діти з особливими потребами, які часто забезпеченні лише найнеобхіднішими речами. Тому напередодні дня святого Миколая у Бродівському та Золочівському центрах соціальної реабілітації для дітей-інвалідів  відбулося свято «Миколай про тебе пам’ятає!», в якому взяли участь працівники відділу еколого-освітньої роботи Національному природному парку «Північне Поділля».

Працівники центру реабілітації разом із вихованцями підготували цікаву театралізовану виставу та багато розважальних конкурсів. Діти співали пісень, танцювали, виконували різноманітні завдання, які їм пропонували наставники. Еко-освітняни НПП «Північне Поділля» провели для дітвори екологічну вікторину та ігри. Також вихованці центру змогли продемонструвати власні творчі здібності, розфарбовували  рисунок святого Миколая. Як і гості свята, так і маленькі учасники були вражені неймовірною атмосферою дійства, а також по-справжньому повірили в зимову казку та в доброго Святого Миколая, який всім чемним діткам приносить подарунки.

Еко-освітяни побажали малечі веселих новорічних свят, успіхів у навчанні та особистих перемог. Адже для таких особливих дітей кожен прожитий повноцінний день – то вже велика перемога не тільки над хворобою, а й над обставинами, в котрих вони опинилися. Іскри радості в очах та дитячі посмішки стали подякою усім тим, хто докладає зусиль аби добро крокувало і не оминало тих, кому цього найбільше потрібно.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест