Працівники НПП «Північне Поділля» долучилися до облаштування патріотично-реабілітаційного центру для воїнів російсько-української війни

06.04.2017 admin Новини

16 квітня учні групи №44 Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту і будівництва, що у місті Львові, надали волонтерську допомогу громадській організації «Форпост» в облаштуванні патріотично-реабілітаційного центру для воїнів російсько-української війни. Центр створюється в околицях селища Олесько, Буського району, на фоні мальовничих ландшафтів Вороняцького горобогір’я, що є заповідними територіями Національного природного парку «Північне Поділля».

Під час толоки, незважаючи на несприятливі погодні умови, юні волонтери прибирали садову територію майбутнього закладу для реабілітації учасників АТО, заготовляли дрова та висаджували дерева.

До робіт з облаштування реабілітаційного центру також долучилися і природоохоронці НПП «Північне Поділля». На сьогодні працівники відділу рекреації та туризму установи, спільно із активістами ГО «Форпост», напрацьовують патріотичні історично-краєзнавчі маршрути піших мандрівок для військовослужбовців, які пройшли через горнило війни на сході України і потребують реабілітації – як фізичної, так і духовної.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест