ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ З ПОСАДКИ ДЕРЕВ ТА КУЩІВ

03.04.2018 admin Новини

3 квітня працівники відділу державної охорони природно-заповідного фонду та відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля» долучилися до акції з посадки дерев та кущів, яку цьогоріч започаткувало Держагентство лісових ресурсів України.

В рамках акції, на прохання референта Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовківської Єпархії отця Тараса Дзьоби, на подвір’ї стародавньої церкви-ротонди Св. Миколи Чарнецького та Новомучеників УГКЦ, що в селі Підгірці Бродівського району Львівщини, працівники парку, спільно із працівниками ДП «Бродівський лісгосп», посадили низку кущів та дерев. Зокрема було посаджено кущі ялівцю, туї, гібіскусу та інших дереворослин на клумбах біля історичного храму та по периметру.

Як відомо, у 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня міжнародним Днем лісів. Цього року він проходитиме під загальним гаслом «Ліси та населені пункти». Саме з 21 березня стартує акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 21 квітня – Дня Довкілля.

Природоохоронці НПП «Північне Поділля» запрошують усіх небайдужих громадян долучитися до акції з посадки дерев й озеленити наші села та міста методом посадки дерев на вулицях, навколо стадіонів та інших громадських місць.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест