Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-освітнє заняття для малечі

14.05.2015 admin ЕкоосвітаНовини

DSC00192Для вихованців дитячого навчального закладу №1 м. Броди, працівники відділу еко-освіти НПП «Північне Поділля» провели еколого-пізнавальне заняття «Перелітні птахи України», приурочене до Всесвітнього дня мігруючих птахів.

Метою заходу було ознайомлення малечі із видовим складом мігруючих птахів України. У своїй розповіді фахівці еко-освітяни парку акцентували увагу на значенні та користі перелітних птахів у житті людей, формуванні різностороннього уявлення про птахів, на бажанні розуміти і вивчати природу, а також на вихованні моральних якостей через любов та бережливе ставлення до птахів і навколишнього природного середовища.

Під час заняття діти, переглядаючи презентацію, мали нагоду ознайомитися із багатьма видами перелітних птахів нашої Батьківщини, зокрема лелекою, журавлем, чаплею, солов’єм, зозулею, ластівкою та іншими. Також дітвора із задоволенням взяла участь у грі-руханці «Ходить бусол по воді», у процесі якої із завзяттям намагалися повторяти усі рухи, які показували еко-освітяни.

Завершився захід розмальовкою снігура у різнокольорові барви, яку малеча виконувала із превеликим завзяттям.

DSC00195DSC00197DSC00204DSC00207DSC00213

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест