Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-освітні заняття для малечі Бродів

29.07.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1Еколого-просвітницька робота займає важливе місце у вихованні молодого покоління, прищеплення їй любові до рідного краю. Саме з цією метою упродовж тижня працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» організували і провели еко-заходи для малечі м. Броди Львівської області.

Еко-розважальний захід «Заглянь у природу», що відбувся на базі дитячого навчального закладу №7, розпочався із проведення кольоротерапії.  Діти використовуючи кольорові фарби і пальчики рук для створення власних картин.  Також малеча із захопленням  взяла участь у грі-руханці «Ходить бусол по воді», під час якої усі учасники із завзяттям намагалися повторяти рухи, які показували еко-освітяни.

«У світі природи» – під такою назвою працівники НПП «Північне Поділля» провели еколого-освітній захід у дитячо-навчальному закладі №8, дійство розпочалося із захоплюючої розповіді еко-казки. Малята поринули у чарівний світ, де тварини – герої казки – звернулись до діток з проханням захисту та бережливого ставлення до них. Бо кожна жива істота є невід’ємною частиною природи і несе свій позитив та красу. Після цікавої та змістовної розповіді малюки розгадували загадки про тварин,  потім виконували рухливі вправи на свіжому повітрі та грали ігри «Море хвилюється раз», «Пантоміма».

На завершення заходів усі малюки ДНЗ №7 і №8 отримали масу позитивних вражень, були задоволені від розповідей і висловили бажання зустрічатися з еко-освітянами парку у майбутньому.

234
5
678910

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест