Практичні заняття для студентів-практикантів у НПП «Північне Поділля»

21.05.2016 admin Новини

1Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели практичні заняття для студентів, які вивчають туризм в Олеському професійному ліцеї, а сьогодні проходять практику в зазначеній природоохоронній установі. Під час практичних занять студенти навчалися принципам та методам створення туристичного продукту.  Разом із фахівцями з туризму НПП «Північне Поділля» студенти-практиканти взяли участь у напрацюванні проекту пішого туристичного маршруту по Вороняцькому горборіг’ю в околицях села Ясенів Бродівського району Львівської області. Планова протяжність маршруту складає 13,5 км – достатня для одноденної пішої мандрівки для туристів усіх вікових категорій.

Початком маршруту вибрано село Ясенів. Тут студенти-практиканти із своїми наставниками обстежили декілька об’єктів, які можуть бути цікавими для майбутніх туристів. Зокрема було зафіксовано мистецькі пам’ятні фігури в селі та облагороджене із капличкою джерело, де на свято Богоявлення відбуваються Водохреща. Уже за селом Ясенів, у південній його околиці, студенти-практиканти зафіксували для майбутнього турмаршруту надзвичайно цікавий для потенційних туристів об’єкт – високу колону із емблемою галицького лева на ній, що споруджено на честь воїнів Української дивізії «Галичина» і яка величаво зноситься до небесної блакиті на вершині гори Жбир.

А ще студенти-практиканти, разом із своїми наставниками, зафіксувати та зібрали для вивчення достатню кількість історико-культурних та природних об’єктів, серед яких: кам’яні мости австрійського періоду, пам’ятні фігури на роздоріжжях, велетенські буки в лісостанах, джерела, річки та водоймища, що в перспективі буде використано для напрацювання пішого туристичного маршруту.

За час практичних занять студенти-практиканти мали унікальну можливість побачити мальовничі простори Брідського краю, причепурені різнобарв’ям квітів та розмаїттям трав і кущів, що казково вилискували під яскравим промінням весняного сонечка на тлі бездонної синяви блакитного неба. Саме більшість таких ділянок віднесено до територій НПП «Північне поділля».

235678910

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест