Практичні заняття для студентів-практикантів у НПП «Північне Поділля»
Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели практичні заняття для студентів, які вивчають туризм в Олеському професійному ліцеї, а сьогодні проходять практику в зазначеній природоохоронній установі. Під час практичних занять студенти навчалися принципам та методам створення туристичного продукту. Разом із фахівцями з туризму НПП «Північне Поділля» студенти-практиканти взяли участь у напрацюванні проекту пішого туристичного маршруту по Вороняцькому горборіг’ю в околицях села Ясенів Бродівського району Львівської області. Планова протяжність маршруту складає 13,5 км – достатня для одноденної пішої мандрівки для туристів усіх вікових категорій.
Початком маршруту вибрано село Ясенів. Тут студенти-практиканти із своїми наставниками обстежили декілька об’єктів, які можуть бути цікавими для майбутніх туристів. Зокрема було зафіксовано мистецькі пам’ятні фігури в селі та облагороджене із капличкою джерело, де на свято Богоявлення відбуваються Водохреща. Уже за селом Ясенів, у південній його околиці, студенти-практиканти зафіксували для майбутнього турмаршруту надзвичайно цікавий для потенційних туристів об’єкт – високу колону із емблемою галицького лева на ній, що споруджено на честь воїнів Української дивізії «Галичина» і яка величаво зноситься до небесної блакиті на вершині гори Жбир.
А ще студенти-практиканти, разом із своїми наставниками, зафіксувати та зібрали для вивчення достатню кількість історико-культурних та природних об’єктів, серед яких: кам’яні мости австрійського періоду, пам’ятні фігури на роздоріжжях, велетенські буки в лісостанах, джерела, річки та водоймища, що в перспективі буде використано для напрацювання пішого туристичного маршруту.
За час практичних занять студенти-практиканти мали унікальну можливість побачити мальовничі простори Брідського краю, причепурені різнобарв’ям квітів та розмаїттям трав і кущів, що казково вилискували під яскравим промінням весняного сонечка на тлі бездонної синяви блакитного неба. Саме більшість таких ділянок віднесено до територій НПП «Північне поділля».
Comments are currently closed.