«ПОСАДИ КВІТОЧКУ ДОБРА» – ЕКО-ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ

12.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Виховувати працьовитість і дбайливе ставлення дітей до природи – одне з важливих завдань загальної роботи з охорони навколишнього середовища. Вплив рідної природи кожен з нас в більшій чи меншій мірі відчував на собі і знає, що вона є джерелом перших конкретних знань і тих радісних переживань, які часто запам’ятовуються на все життя. Діти завжди і скрізь у тій чи іншій формі стикаються з природою. Природа є одним з основних засобів естетичного виховання.

11 травня 2018 року  працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» було організовано та проведено екологічно-пізнавальне заняття «Посади квіточку добра» для дітвори дитячого навчального закладу села Батьків, що у Львівській області. Захід було приурочено до Міжнародного дня біорізноманіття.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли вихованцям садочку  про те, в який спосіб ми можемо допомагати природі. У свою чергу дошкільнята із задоволенням розповідали, яким чином вони допомагають птахам, тваринам та рослинам.

Потім  дошкільнята  садили квіти, розпушували землю на квітниках і зобов’язалися доглядати за рослинами, спостерігати за їх ростом та розвитком. Безперечно, така практика викличе  у них подив і захоплення, бажання більше дізнатись про природу. Наприкінці заняття діти розгадували загадки і за активну участь були нагороджені солодощами.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест