Пластове Свято Весни відбулося на території НПП «Північне Поділля»

09.05.2015 admin Новини

Пласт 2Цьогорічне Свято Весни для пластунів станиці «Броди» національної скаутської організації України «Пласт» проводиться на теренах Національного природного парку «Північне Поділля». Пластунський бівак розбито  на ділянці парку в околицях села Боратин. Сюди, у лоно дикої природи, де мальовничі ландшафти у далечині та заквітчані поляни й смарагдові ліси, переповнені життєдайною енергією, пластунка-сеньйорка Марія Процай та пластунка-сеньйорка Наталія Чижик привели свої найкращих вихованців.

З вітальним словом до пластунів звернулися працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля». У своїй промові вони висловили слова подяки пластунам за бережливе ставлення до природного довкілля, розповіли про туристичний потенціал парку, його природоохоронну діяльність та запросили до походів туристичними маршрутами та екологічними стежками, що сьогодні прокладені по територіях Національного природного парку «Північне Поділля».

Після шикування і вітань пластуни приступили до виконання заходів програми Свята Весни, в переліку яких: спортивні змагання, орієнтування на місцевості, виживання в лісі ­– набуття практичних навиків в умінні збирати воду у будь-яку погоду, облаштовувати житло, розвести вогонь, знайти їжу тощо.

Та чи не найцікавіше дійство в таких пластунських святкування Весни щораз відбувається у вечері, коли навколо кострища, під весняним зоряним небом збираються усі пластуни й розпочинають «Пісенну ватру».

Пласт 4Пласт 3Пласт 1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест