Підбито підсумки щорічного конкурсу «Природа немає кордонів»

01.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Протягом травня у Бродівському і Золочівському районних центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів та у Підкамінському навчально- реабілітаційному центрі з поглибленою професійною підготовкою відбулися конкурси малюнку на тему: «Природа немає кордонів» за організації відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку  «Північне Поділля».

Мета конкурсу – формування бережливого ставлення до природи рідного краю у дітей з особливими потребами. Оскільки такі дітки, як ніхто інший, потребують особливої уваги, конкурс допоміг їм відчули себе частинкою живої природи. І неповносправним дітям це вдалося. Доказом цього були прекрасні роботи, у яких діти проявили свої таланти, а також продемонстрували, що вони, як і звичайні люди, є обдарованими та можуть творити красу своїми руками. Кожна із надісланих робіт є унікальною, окреслює питання, які турбують як маленьких українців, так і доросле покоління.

Конкурс тривав протягом місяця, тому усі охочі мали змогу взяти в ньому участь. Відтак, журі вибрало найкращі роботи серед тих, які були представленні для оцінювання. Усі учасники дійства отримали заохочувальні призи, а переможці були нагородженні подарунками від природоохоронної установи.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест