«Пернаті друзі» – екологічно-пізнавальне заняття у Орихівчицькому НВК

16.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

05Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» відвідали  дошкільнят у Орихівчицькому НВК що у Бродівському районі Львівської області, де провели цікаве еколого-пізнавальне заняття «Пернаті друзі».

Еко-освітній захід розпочався із пізнавальної розповіді про зимуючих птахів нашої місцевості. Еколого-освітяни наголосили на тому, як важко доводиться птахам взимку, що їх потрібно підгодовувати та будувати для них годівнички. Також малюкам було продемонстровано презентацію, з якої вони могли дізнатися про таких пташок як горобець, синиця, ворона тощо. Після чого було проведено цікаву гру-руханку «Маленькі синички». А ще малюки розгадували загадки про птахів, тим самим збагачуючи свої знання новою корисною інформацією. На завершення заходу дошкільнята замалювали розмальовку птахів у різні кольори та дізналися про те, якими кормами можна підгодовувати птахів у себе вдома, щоб врятувати їх від голоду.

Метою заходу було розвивати у малят пізнавальний інтерес до природи, сформувати у них знання про зимуючих птахів нашої місцевості (перелітних та зимуючих), вивчати їх особливості, викликати співчуття до їх проблем в холодну пору року та бажання допомагати пташкам, навчити малюків правильно підбирати корм для птахів, впізнавати пернатих друзів за зовнішнім виглядом.

01020304

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест