Пам’ятку природи «Триніг» НПП «Північне Поділля» відвідали службовці державної податкової інспекції

14.11.2016 admin Новини

 

1На закриття цьогорічного туристичного сезону в Національному природному парку «Північне Поділля» працівники відділу рекреації та туризму провели для службовців Бродівського відділення Бускої ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області екологічно-пізнавальну краєзнавчу мандрівку по комплексній геолого-ботанічній пам’ятці природи «Триніг». Під час мандрівки працівники податкової інспекції мали нагоду ознайомитися з унікальними географічними та історико-краєзнавчими факторами Вороняцького горбогір’я, що частково пролягає по території Бродівського району. Зокрема податківці побували коло природного джерела, що щедро б’є кришталево-чистою водицею з-під вершини гори Збараж, та руїн військових бліндажів Другої світової війни, доторкнулися до багатолітніх буків-патріархів та червонокнижних дерев берези темної, оглянули мільйонлітні закам’янілі піскові глиби всіляких химерних форм із дна архаїчного Сарматського моря. Неабияку зацікавленість у мандрівників спричинили кам’яні валуни на старій закинутій каменоломні, де чітко проглядається шаровий склад земної кори цієї місцевості.

Сповнені приємних вражень від побаченого та відновивши фізичні й духовні сили, у вечірню пору мандрівники повернулися до Бродів.

До речі, то була остання мандрівка цьогорічного туристичного сезону в Національному природному парку «Північне Поділля». На вечір випав масивний сніг і невгамовна хурделиця щедро оповила осінній буковий ліс білою пеленою.

2345678

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест