Осінні фантазії для школярів-початківців

29.10.2015 admin ЕкоосвітаНовини

5Осінь – чудова пора, яку прийнято називати золотою. Коли настає осінь, все навколо міняється, природа покривається золотими барвами – дерева наче розфарбовані жовто-червоними кольорами і листочки граціозно падають на ще зелену траву.

28 жовтня  працівниками еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» було організовано та проведено еколого-освітній захід для учнів Бродівської початкової школи на тему «Осінні фантазії».

Метою заходу було ознайомити школяриків із природним матеріалом – жолудями, каштанами та шишками, посприяти розвитку творчої уяви, фантазії, прищепити любов до природи, а також посприяти проявам бажання створювати вироби з природного матеріалу.

Захід розпочався із розповіді про прекрасну пору року осінь, під час якої малюки дізналися багато цікавого про цю пори року. Також  еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли про природні матеріали, які кожен може збирати в осінні місяці та виготовляти з них різноманітні вироби. А ще працівники відділу еколого-освітньої роботи провели для учнів-початківців майстер-клас з виготовлення виробів із шишок, каштанів, жолудів та інших матеріалів.

У завершенні заходу діти задавали питання працівникам парку, на які отримували вичерпні відповіді, а також одержали інформаційні буклети й висловили бажання в майбутньому брати участь у заходах, організованих працівниками Національного природного парку «Північне Поділля».

12346789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест