«Осінь у рідному краї»: еко-захід для Бродівських дошкільнят

04.09.2015 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» відвідали дошкільний навчальний заклад №1 у місті Броди Львівської області, де провели цікавий та повчальний екологічно-освітній захід для малят «Осінь у рідному краї».

Метою заходу було збагатити уяву малюків про особливості сезонних змін у природі та трудову діяльність людей в осінню пору, сформувати знання про ознаки осені, а також звернути увагу малюків на екологію та естетичне сприйняття природного довкілля рідного краю.

Екологічно-освітній захід розпочався із цікавої розповіді про осінь. Еко-наставники з НПП «Пінічне Поділля» розповіли дітворі про осінні місяці, зокрема наголосили на їх назвах. Наступним етапом еко-заходу було проведення цікавої бесіди, під час якої дошкільнята активно відповідали на поставлені їм запитання і таким чином збагатили свої знання про зміни у природі в осіню пору. Потім діти взяли участь у грі-руханці «Маленьке деревце», де активно і завзято виконували усі рухи, які їм показували еко-освітяни. А ще дітвора мала змогу переглянули цікаві повчальні мультфільми «Осінні турботи» та «Цариця осіннього лісу».

На завершення заходу, діти разом із еко-освітянами, зібрали листя із різних дерев, які ростуть на території навчального закладу, щоб потім виготовити із них аплікації.

1345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест