НПП «Північне Поділля» відвідали викладачі та студенти Луцького національного технічного університету

29.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

29 червня працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну екологічно-пізнавальну мандрівку для викладачів та студентів Луцького національного технічного університету по території комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг». Під час мандрівки гості побували біля джерела, що є витоком річки Стир, скуштували смачної прохолодної водиці та послухали розповідь інтерпретаторів природи НПП «Північне Поділля» про вододіли північної частини Подільської височини. Також мандрівники оглянули залишки військових бліндажів періоду Другої світової війни.

На інших зупинках туристичного маршруту студенти та їх наставники ознайомилися з фауною та флорою пам’ятки природи. Зокрема працівники парк розповіли туристам про звірів та птахів, які стрічаються на цій заповідній ділянці природоохоронної установи, доторкнулися до багатолітніх буків-патріархів, побачили як зростає береза темна тощо.

Однак найбільше гостям сподобалися мільйонлітні кам’яні останці із дна Сарматського моря. Їх химерні форми чи не найбільше приваблювали увагу мандрівників.

Завершилась мандрівка відвідинами закинутої каменоломні. Цей об’єкт також викликав неабиякі враження гостей Національного природного парку «Північне Поділля».

Сповнені приємних вражень, туристи-науковці та їх студенти відбули до рідного міста Луцьк.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест