НПП «Північне Поділля» відвідали вчителі-географи із Сокальського району

28.10.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Цього тижня Національний природний парк «Північне Поділля» відвідали гості – вчителі географії з Сокальського району та міста Червоноград. Працівники відділу рекреації та туризму, спільно з колегами з відділу еколого-освітньої роботи провели для гостей цікаву мандрівку Шашкевичевим краєм. Під час мандрівки гості відвідали Маркіянову гору, де мали можливість почути розповідь про краєзнавчу цінність та історико-культурні об’єкти  цієї території, побачити мальовничі схили гори, а саме – прекрасне поєднання двох ландшафтів Подільської височини та Волинської рівнини. Також вчителі відвідали і Святу гору, що розкинулася неподалік селі Ушня.  Тут вони оглянули дві церкви, які знаходяться у монастирі Покладення Ризи Пресвятої Богородиці, покуштували цілющої водиці з криниці на місці об’явлення Матері Божої.

Цікавим об’єктом для гостей із Сокальщини було місце зростання реліктового бука на вершині Святої гори. Працівники відділу еколого-освітньої роботи розповіли гостям історію створення Національного природного парку «Північне Поділля» та про особливості еко-освітньої діяльності на його території, наголосивши на тому, що саме вчителі прищеплюють молодому поколінню любов до рідного краю.

В історичному плані педагогам було представлено мандрівку до музею-криївки у селі Гавареччина. Ну і звичайно не обійшлося без зустрічі з майстром-гончарем у його майстерні. Вчителі взяли участь у майстер-класі з ліплення глиняних виробів, а від працівників парку дізналися історію села Гавареччина.

1345678910

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест