Навчання для працівників Золочівського та Підкамінського науково-дослідних природоохоронних відділень з питань охорони та збереження первоцвітів

18.02.2013 admin Новини

Відділом державної охорони, використання та відтворення природних екосистем спільно з провідним науковим співробітником НПП «Північне Поділля» ( Баточенко В.М.), 7-8 лютого було організовано навчання для працівників Золочівського та Підкамінського науково-дослідних природоохоронних відділень з питань охорони та збереження первоцвітів, що зростають на території парку (білоцвіт весняний, сон-трава велика, підсніжник).
Баточенко В.М. у своєму виступів наголосив також на збереженні червонокнижних рослин, котрі квітують пізніше,але мають важливе природоохоронне, наукове значення (собачий зуб, купальниця європейська, вовчі ягоди запашні, пальчатокорінник травневий, зозулині черевички).


Начальником відділу державної охорони, використання та відтворення природних екосистем – Сурмаєм В.Т., доведено до відома працівників науково-дослідних природоохоронних відділень вимоги природоохороного законодавства щодо незаконного збирання первоцвітів. Згідно українського законодавства, незаконне добування, знищення, або пошкодження таких рослин, чи погіршення середовища їх зростання, є порушенням законів України: „Про рослинний світ”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про Червону Книгу України”, та згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення караються штрафами та компенсацією заподіяної шкоди навколишньому природному середовищу.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест