Науковці НПП «Північне Поділля» взяли участь у семінарі з проектування мережі «Емеральд»

23.11.2017 admin Новини

22 листопада працівники відділу науки Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у навчальному семінарі з проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) у рамках проекту «Залучення громадських організацій і науковців у створення «тіньового списку» територій мережі Емеральд в Україні». Організаторами заходу були Фонд Природної Спадщини (Польща) та МБО «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ). Під час семінару учасники мали нагоду почути багато цікавого про засади проектування мережі Емеральд, зокрема проектування Смарагдової мережі в Україні у 2009-2016 роках та її аналіз, про участь  громадськості та науковців у проектуванні мережі Емеральд в Україні, про розробку «тіньового списку» територій, які пропонується включити до Смарагдової мережі в Україні. Також присутнім розповіли про фонди, до яких українські біологи можуть подавати проекти для отримання фінансування на польові дослідження та підготовку з польових досліджень на прикладі Rufford Small Grants. Лекторами були д.б.н. А. Куземко, к.б.н. М. Перегрим та к.г.н. К. Полянська.

В обговоренні взяла участь представник Міністерства екології та природних ресурсів України Анастасія Драпалюк та науковці.

Завершився семінар обговоренням щодо створення робочих груп з проектування мережі Емеральд та подальшої роботи з розробки «тіньового списку» територій, які пропонується включити до мережі Емеральд України.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест