Науково-технічна рада НПП «Північне Поділля» провела третє засідання

05.08.2013 admin Новини

30 липня у Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулося третє засідання науково-технічної ради національного природного парку «Північне Поділля», на якому обговорено результати роботи основних підрозділів за І – ше півріччя 2013 року, проблеми, які виникають в ході становлення природоохоронної установи.

За інформацією адміністрації НПП «Північне Поділля», на даний час на території ведеться робота щодо отримання НПП земель, загальною площею 3 263,97 га, з них 1 471,45 га — у постійне користування. Підписано акти прийому-передачі земель між адміністрацією парку та Бродівською, Буською, Золочівською районними держадміністраціями та районними радами (по землях запасу), а також між адміністрацією парку та підприємствами обласного комунального лісогосподарського підприємства «Галсільліс» (Бродівське ДЛГП «Галсільліс», Буське ДЛГП «Галсільліс»; Золочівське ДЛГП «Галсільліс»).

Однією з основних проблем у функціонуванні національного природного парку «Північне Поділля» є проблема передачі земель Золочівським та Бродівським державними лісогосподарськими підприємствами.

Заступник директора департаменту Ганна Башта поінформувала присутніх, що такий стан справ призводить до того, що не розробляється проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, проект землеустрою з організації та встановлення меж території національного природного парку та Проект організації території національного природного парку «Північне Поділля».

З метою вирішення даної проблеми, підготовлено листи до Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства екології та природних ресурсів щодо пришвидшення передачі земель, визначених Указом Президента України національному природному парку «Північне Поділля».

Крім того, згідно з порядком денним, науково-технічною радою схвалено проект ліміту на використання природних ресурсів в межах НПП «Північне Поділля» на 2014 рік.

У засіданні ради також взяли участь представники органів виконавчої влади, наукової сфери, місцевого самоврядування, природоохоронних установ і громадських організацій.

Як відомо, НПП «Північне Поділля» створений Указом Президента України від 10.02.2010 № 156/2010 на площі 15589 гектара.

Науково-технічна рада НПП «Північне Поділля» провела третє засідання

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест