НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

24.02.2016 admin Новини

НПП «Північне Поділля» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

начальник відділу науки
Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта напряму підготовки: біологія, ботаніка, зоологія, лісове господарство (магістр, спеціаліст). Вчений ступінь кандидата наук за відповідною спеціалізацією і стаж наукової роботи не менше 3 років. Наявність наукових праць.

провідний науковий співробітник відділу науки
Вимоги до кандидатів: Повна вища освіта напряму підготовки: біологія, ботаніка, зоологія, лісове господарство (магістр, спеціаліст). Науковий ступінь доктора наук або кандидата наук. Наявність наукових праць з відповідного напряму наукової діяльності у провідних фахових виданнях, патентів (авторських свідоцтв) на винаходи, складних проектів і розробок.

науковий співробітник відділу науки
Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта напряму підготовки: біологія, ботаніка, зоологія, лісове господарство (магістр, спеціаліст) і стаж роботи за професією молодший науковий співробітник з відповідного напряму наукової діяльності не менше 2 років або наявність патентів (авторських свідоцтв) на винаходи чи наукових праць – без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: заяву про участь у конкурсі; заповнений листок з обліку кадрів; дві фотокартки розміром 3х4; копії документів про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (згідно вимог); копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); наукові публікації (згідно вимог).
Термін подання документів: 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс в газеті за адресою: 80600, м.Броди, а/с 12, адміністрація НПП «Північне Поділля».

НПП «Північне Поділля» запрошує на роботу:
головного природознавця
Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта лісогосподарського напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра – не менше 2 років, спеціаліста – 3 років.

начальника Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення
Вимоги до кандидатів. Повна або базова вища освіта лісогосподарського напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста – не менше 2 років, для бакалавра – не менше 3 років.

інспектора з охорони природно-заповідного фонду І категорії Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення
Вимоги до кандидатів. Неповна або базова вища освіта лісогосподарського напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

інспектора з охорони природно-заповідного фонду І категорії Підкамінського науково-дослідного природоохоронного відділення
Вимоги до кандидатів. Неповна або базова вища освіта лісогосподарського напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (03266) 4-40-05, або за адресою: Львівська обл., м. Броди; вул. Л. Українки, 55; НПП «Північне Поділля». Сайт Парку: https://park-podillya.com.ua. Електронна пошта: park_pp@ukr.net

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест