НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ІНФОРМУЄ.

10.04.2013 admin Новини

Природа є неоціненним дарунком для людей. Охорона довкілля є святим обов’язком для кожного з нас і ми зобов’язані зберегти та передати майбутнім поколінням усю її красу та велич. Проте не кожен усвідомлює свої дії при перебуванні на лоні природи чи при використанні її дарів, завдаючи шкоду довкіллю.
Так, під час здійснення патрулювання територій НПП «Північне Поділля» працівниками Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення на території Підлипецької сільської ради Золочівського району (с.Плугів) було виявлено самовільну рубку дерев різних порід (граб, бук, ясен) в кількості 28 штук діаметрами від 8 до 38 см. По даному факту складено акт про виявлення порушення природоохоронного законодавства. Шкода заподіяна навколишньому природному середовищу становить понад 6,7 тис. грн. Матеріали перевірки направлені в правоохоронні органи для встановлення осіб причетних до скоєного правопорушення. По даному факту Золочівським РВ ГУ МВС України у Львівській області відкрито кримінальне провадження інформація про яке занесена в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань.
Національний природний парк «Північне Поділля» інформує, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення природоохоронного законодавства (самовільна рубка, засміченя територій та влаштування сміттєзвалищ, сінокосіння в недозволених місцях, ін.) є адміністративним правопорушенням за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 34 до 2040 гривень для фізичних осіб та від 170 до 2550 гривень для посадових осіб. Крім того винні особи зобов’язані відшкодувати завдану шкоду навколишньому середовищу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 1998 року № 521 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної порушенням природоохоронного законодавства у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду України» в залежності від виду заподіяної шкоди. У разі завдання довкіллю суттєвих збитків такі дії можуть кваліфікуватися і як кримінальні діяння за яке передбачені як більш жорсткі фінансові санкції так і різні терміни обмеження чи позбавлення волі.

Адміністрація НПП «Північне Поділля»

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ІНФОРМУЄ.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест