«НАШ ДІМ – ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ» – ЕКО-ЗАХІД ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА ЗОЛОЧІВ

24.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

19 квітня в читальному залі Золочівської ЦРБ відбувся еко-захід приурочений до Всесвітнього дня Землі, об’єднаний в калейдоскоп цікавих фактів «Здоров’я планети: факти і коментарі». Працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з бібліотекарями Золочівської ЦРБ, провели для ліцеїстів групи Е-1 Золочівського економічного ліцею тематично-екологічний захід «Наш дім – планета Земля».

Метою еко-лекторію було: ознайомити молодь із проблемами людства ХХІ сторіччя; допомогти усвідомити, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети, нашої Землі; інформувати про глобальні проблеми людства та шляхи їх вирішення; виховувати в підростаючого покоління людяність, доброту, активну громадську позицію, шанобливе ставлення до планети Земля.

Під час зустріч із ліцеїстами еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли ліцеїстам про Всесвітній день Землі, день, коли небайдужі люди з усіх куточків нашої планети проводять різноманітні заходи, щоб привернути увагу суспільства до екологічних проблем та способів їх вирішення.

У свою чергу працівники бібліотеки ознайомили  ліцеїстів з еко-літературою, цитували вірші різних авторів та  підготували повчальні відеоролики «Земля – наш спільний дім», «Природа – вона чудова». Адже 22 квітня – Всесвітній день Землі – є святом чистої землі, чистої води та чистого повітря, святом, що покликане об’єднати людей у справі захисту довкілля, нагадати про те, що планета потребує уваги та турботи. Цей день нагадування про екологічні негаразди, день, коли кожна людина повинна замислитися над тим, що вона може зробити для порятунку своєї планети.

Відзначення Всесвітнього дня Землі започатковано у США і швидко поширилося на весь світ та заохочується Організацією Об’єднаних Націй, оскільки спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест