НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОЙШЛИ ЮНІ ТУРИСТИ ІЗ РІВНЕНЩИНИ
Екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Святогірський», що пролягає по заповідних ділянка Національного природного парку «Північне Поділля», користується у школярів-мандрівників найбільшою популярністю.
У середу, 31 жовтня, тут побували учні 7-го класу Немирівської середньої школи Радивилівського району Рівненської області. Працівники відділу рекреації та туризму природоохоронної установи провели для школярів-мандрівників цікаву екскурсію по вищезазначеному турмаршруті. Але екскурсійна програма цього дні для немирівських школярів розпочалася із відвідин Золочівського замку. Тут шкільна дітвора мала нагоду оглянути усі експозиції цієї історичної фортифікаційної споруди, дізнатися багато цікавого про історію краю тощо.
Мандрівку по турмаршруті розпочали в обідню пору. Відтак, на початках оглянули історичну криницю в селі Гавареччина, побували у Криївці-музеї, що в околичному гварецькому лісі та послухали розповіді про історичні звитяжні бої воїнів Української Повстанської Армії у цьому краї та про безстрашних героїв-повстанців.
Потім юні мандрівники відвідали майстерню митця-гончаря у селі Гавареччина, де виготовляють славнозвісну гаварецьку чорнодимлену кераміку. Тут, в гончарській майстерні, школярі мали унікальну нагоду взяти участь у майстер-класі з виготовлення керамічних виробів, спробувати власними руками на гончарному крузі створити глиняний виріб. Такі заняття юним мандрівникам прийшлися найбільше до душі.
Завершальним етапом екскурсійної програми цього дня були відвідини монастиря Покладання ризи Пресвятої Богородиці УАПЦ на Святій Горі. В монахському скиті юні мандрівники побували в історичній дерев’яній церкві Св. Онуфрія, оглянули новітню сучасну церкву та послухали цікаву історію про об’явлення Пресвятої Богородиці у цій місцевості, яку їм люб’язно розповіли працівники НПП «Північне Поділля».
У вечірню пору юні мандрівники, із легкою втомою у тілі на із найяскравішими враженнями від екскурсії, повернулися додому на Рівненщину.
Comments are currently closed.