На територіях НПП «Північне Поділля» відкрився сезон туристичних мандрівок

17.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1У четвер, 17 березня, відбулася перша в цьому сезоні туристична мандрівка на території Національного природного парку «Північне Поділля», яку провели працівники відділу рекреації та туризму по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг, що пролягає на ділянці однойменної комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи.  Першими мандрівниками цього річ стали педагоги методичного об’єднання вчителів молодших класів Підкамінського куща Бродівського району Львівської області.

Під час екскурсійної мандрівки працівники парку ознайомили туристів-педагогів із природними, гідрологічними та геологічними пам’ятками, між якими пролягає туристичний маршрут. Зокрема екскурсанти побували біля дзвінкого джерела, що б’є прохолодною водицею у підніжжі гори Збараж. Також мандрівники мали нагоду багато почути про біорізноманіття комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи, доторкнутися до мільйон літніх кам’яних валунів – а насправді унікальних мегалітів різноманітних химерних форм, що залишило нам у спадок архаїчне Сарматське море, та ще оглянути нещодавно віднайдений грот язичницького періоду.

У годину перепочинку працівники відділення еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» розповіли вчителям про Годину Землі, яка щорічно відзначається як міжнародна подія і яка започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи) і проводиться останньої суботи березня з метою закликати людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Також еко-освітяни парку закликали вчителів у суботу вимкнути усі електроприлади та освітлення в домівках з 20.30 до 21.30 й попросили педагогів розповісти про Годину Землі їх вихованцям. Усі вчителі, які взяли учать в екскурсії, отримали листівки з інформацією про те, яким чином можна долучитися до відзначення Години Землі.

23456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест