НА ТЕРИТОРІЇ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ПАТРІОТИЧНО-ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛЕТ ШКОЛЯРІВ

22.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Уже четвертий рік поспіль в кінці травня місяця на заповідних територіях Національного природного парку «Північне Поділля» проходить військово-патріотичний туристичний злет для школярів «Майбутні вартові Вітчизни», який організовують та проводять працівники установи.

Цьогоріч патріотичний захід відбувся у підніжжі комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг». У злеті взяли участь школярі 7-Б класу Бродівської середньої школи №3, військовослужбовці в/ч А0508, природоохоронці.

Розпочалося дійство шикуванням школярів на мальовничій поляні, під час якого працівники парку оголосили програму заходу, пояснили правила технік безпеки тощо. Потім юнаки приступили до навчання щодо поводження зі стрілецької зброєю – розбірка та збірка автомата Калашникова, а дівчата навчалися наданню першої медичної допомоги при вогнестрілах, осколкових пораненнях тощо. До речі, дівчат також приваблювала зброя і вони із задоволенням брали її в руки, фотографувалися.

У свою чергу працівник НПП «Північне Поділля» навчали школярів орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса, а еко-освітяни установи провели низку природничих конкурсів, розваг та екологічну вікторину.

Завершився військово-патріотичний злет мандрівкою до старої закинутої каменоломні, яку так полюбляють відвідувати юні мандрівники.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» висловлює щиру подяку військовослужбовцям В/Ч А0508, зокрема ст. сержанту медичної служби Ірині Серватнюк, ст. сержантам Василю Щолкіну та Петру Шнайдруку, я також підполковникові Олексію Матвійчку та командирові військової частини полковникові Георгію Вакулічу за сприяння у заходах щодо патріотичного виховання шкільної молоді, які проводять працівники природоохоронної установи.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест