На території НПП «Північне Поділля» відбулася військово-спортивна туристична гра «Патріот» серед гімназистів старших класів Бродівської гімназії

17.12.2016 admin Новини

1На території Національного природного парку «Північне Поділля» відбулася військово-спортивна туристична гра «Патріот» серед команд гімназистів старших класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша. Відповідно, в організації та проведенні заходу взяли участь працівники відділу рекреації та туризму природоохоронної установи.

Гра «Патріот відбувалася за таким принципом: на маршруті було визначено певні зупинки, на яких команди гімназистів повинні були виконати завдання, а саме – проїхати безперешкодно на санках поміж розставлених фішок, переправити раненого через умовні перешкоди, визначити азимут розташування того чи іншого об’єкта, прицільно відстрілятися із пневматичної гвинтівки по мішенях, вцілити дротиками в круг дартса, зліпити сніговичка тощо. Також в змаганнях був конкурс з приготування найсмачнішого кулішу на відкритому вогнищі.

Першість у грі «Патріот» виборола команда №1 7-го (11-го) класу. Переможцям директор гімназії Руслан Володимирович Шишка вручив велику коробку смачного печення.

Після завершення військово-спортивної туристичної гри «Патріот» та смакування кулешу гімназисти мали нагоду пограти у сніжки та досхочу покататися на санках.

234567891112131415

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест