На території НПП «Північне Поділля» відбулася спортивно-військова туристична гра «Патріот-2015»

19.10.2015 admin Новини

3Нещодавно на ділянці комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», яка входить до територій Національного природного парку «Північне Поділля», що у Львівській області, відбулася спортивно-військова туристична гра «Патріот-2015». Патріотичний захід проводився серед юнаків-гімназистів 5-7 класів (9-11 кл.) Бродівської гімназії ім. Івана Труша. Працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» взяли учать в організації та проведенні гри.

Розпочалася спортивно-військова туристична гра «Патріот-2015» із шикування та урочистої частини, яка відбулася в місті Броди біля Меморіалу Героям Небесної сотні. Потім учасники гри, серед яких й гуртківці туристично-краєзнавчого гуртка, що другий рік поспіль діє при НПП «Північне Поділля», поїхали на територію парку, де здійснили похід по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті. Під час проходження маршруту юнаки-гімназисти побували біля джерела, яке інтенсивно б’є у підніжжі гори Збараж і є одним із витоків річки Стир. Тут працівники відділу рекреації та туризму розповіли юним туристам про географічні особливості Гологірсько-Кременецького кряжу та про Головний європейський вододіл, що пролягає неподалік. На наступній зупинці юні мандрівники оглянули залишки військових бліндажів періоду Другої світової війни. Також учасники гри «Патріот» мали змогу послухати розповідь про флору і фауну геолого-ботанічної пам’ятки та оглянути мільйонлітні закам’янілі останці химерних форм, що залишилися на цій ділянці НПП «Північне Поділля» від часів архаїчного Сарматського моря.

Основні етапи спортивно-військової гри «Патріот-2015» відбулися на лісовій ділянці у підніжжі геолого-ботанічної пам’ятки «Триніг». Саме тут команди гімназистів змагалися за кращого краєзнавця та на предмет логічного мислення. Також серед етапів гри були: естафета, уміння надавати першу медичну допомогу, орієнтування на місцевості, снайпер тощо.

Найкращими серед юнацьких команд «Патріоту» були гімназисти 5-Б класу. Вітаємо переможців.

124566a789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест