На території НПП «Північне Поділля» відбулася патріотично-туристична гра «Гарт юних» серед гімназистів

07.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1У понеділок, 9 червня, працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», разом із вчителями Бродівської гімназії ім. Івана Труша організували та провели для гімназистів 4-их (8-их) класів патріотично-туристичну гру «Гарт юних».

Основу учасників гри складали гуртківці туристично-краєзнавчого гуртка, що діє при НПП «Північне Поділля».

Розпочався захід шикуванням команд на барвистій поляні у підніжжі комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» НПП «Північне Поділля».  Потім гімназисти вийшли на старт патріотично-туристичної гри, яка складалася з таких етапів як краєзнавча зупинка «Інтелектуал», орієнтування на місцевості з використанням топографічних карт, вікторини «Бережіть природу», плетіння віночків із польових квітів тощо.

Найкращими серед юних туристів були гімназисти 4-А та 4-Б класів, які набрали однакову кількість балів (85 б.) і розділили перше місце. Гімназисти 4-В набрали 52 бали й, відповідно, посіли друге місце. Найактивніші учасники гри отримали заохочувальні призи.

У післяобідню пору, скуштувавши смачний куліш, усі учасники заходу здійснили мандрівку по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті, що прокладений на території геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест