На території НПП «Північне Поділля» відбулась спортивно-туристична гра «Патріот» серед юнаків Бродівської гімназії

23.02.2018 admin Новини

23 лютого працівники відділу рекреації та туризму і відділу науки Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні спортивно-туристичної гри «Патріот», що відбулась серед юнаків старших класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша. Це був V етап гри під гаслом «Похід-2018».

У маршрутній карті ігрових змагань були такі зупинки: 1) катання на санках; 2) маскування снайпера; 3) пересування гусеницею; 4) дартс; 5) прохід через вікно в природу; 6) рух по лабіринту; 7) логічна смикала. Також команди змагалися у розведенні туристичного вогнища і в приготуванні кулешу.

Розпочався спортивно-туристичний захід шикуванням команд, під час якого учасники отримали завдання та роз’яснення щодо їх виконання. А потім, сповнені гарного настрою та наснаги від гарного морозного дня і мальовничого зимового пейзажу, юнаки стартували у змаганнях, кожна команда із своєї зупинки. Цікаво було споглядати, як учасники команд рухалися по лабіринту, перелазили через специфічне «вікно у природу», каталися на санках поміж пірамідок, маскувалися під снайпера, командно рухалися «сороканіжкою», ціляли сніжками по підвісних кеглях тощо.

Не менш майстерно справувалися й ті, хто займався розведенням вогнища та приготуванням кулешу. Кулеші команди приготували смачними, проте, у декого ця страва вдалась надзвичайно смачною. Та менше з тим. Зате усі – і гімназисти, і вчителі, і природоохоронці – однаково були сповненні гарного настрою та наснаги від спілкування із живою ще засніженою, але вже передвесняною природою Національного природного парку «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест