На теренах НПП «Північне Поділля» відбулася спортивно-туристична гра «Патріот 2015» серед гімназистів Бродівської гімназії

18.05.2015 admin Новини

Патріот 3  Минулого тижня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у проведенні спортивно-туристичної гри «Патріот 2014» серед команд юнаків 7-их класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша. Розпочався спортивно-туристичний захід із екскурсії по екологічно-пізнавальних туристичних маршрутах «Маркіянові місця» та «Святогірський», яку для юнаків-туристів провів Роман Яремович – працівник відділу рекреації та туризму.

Під час екскурсії гімназисти побували на Маркіяновій горі, ознайомилися із історією національно-визвольної боротьби, яку на цих теренах вели українські повстанці у 40-50-их роках минулого сторіччя, відвідали музей-криївку воїнів УПА в славнозвісному селі Гавареччина, а також побували у чоловічому монастирі Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, що на Святій Горі.

Після подорожі розпочалися спортивно-туристичні змагання серед юнацьких команд. У програмі змагань було декілька етапів, зокрема спортивне орієнтування на місцевості, подолання перешкод, «снайпер», «врятуй пораненого», метання дротиків та пізнавальна вікторина з історії національно-визвольних воєн українського народу.

З бадьорим настроєм та масою приємних вражень від спілкування з прекрасною природою Національного природного парку «Північне Поділля» юні туристи у вечері повернулися в своє рідне місто Броди.

Патріот 1 Патріот 2 Патріот 4 Патріот 5 Патріот 6 Патріот 7 Патріот 8 Патріот 9 Патріот 10 Патріот 11 Патріот 12

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест