На Маркіяновій Горі відбулися велелюдні вшанування пам’яті отця Маркіяна Шашкевича

09.08.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1У неділю, 7 серпня, на Білій горі, що є територією Національного природного парку «Північне Поділля», відбулися велелюдні урочисті вшанування на честь будителя національної свідомості українців Галичини 19-го сторіччя отця Маркіяна Шашкевича.

Розпочалися святкування молебнем за участі владики та отців Львівської архиєпархії УГКЦ. Після спільної молитви відбулися виступи професійних та аматорських колективів художньої самодіяльності, виступи громадських та політичних діячів.

На правах співорганізаторів дійства працівники НПП «Північне Поділля», зокрема відділу рекреації та туризму, відділу екоого-освітньої роботи, а також Золочівського природоохоронного науково-дослідного відділення провели презентацію діяльності установи серед учасників святкувань. Гостям свята працівники парку роздавали промоційні буклети, розповідали про природоохоронну, екологічно-освітню та туристично-рекреаційну діяльність установи. Зокрема, працівники НПП «Північне Поділля» закликали співрозмовників оберігати природу рідного краю, плекати її красу. Також під час заходу працівники відділу рекреації та туризму закликали учасників Маркіянових святкувань до мандрівок по туристичних маршрутах та екологічних стежках, що прокладені по територіях Національного природного парку «Північне Поділля».

Як і минулоріч, працівники парку встановили добрі стосунки з багатьма людьми, які небайдужі до оберігання природи рідного краю.

22а345678

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест