У підніжжі гори Збараж, що на території НПП «Північне Поділля» відбулася патріотично-туристична гра «Гарт юних»

09.06.2015 admin Новини

01У вівторок, 9 червня, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», разом з наставниками із вчителями Бродівської гімназії ім. Івана Труша організували та провели для гімназистів 4-их (8-их) класів патріотично-туристичну гру «Гарт юних», яка відбулася на лоні дикої природи у підніжжі гори Збараж, що є однією із мальовничих вершин парку. Розпочався захід із екскурсії по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг». Під час мандрівки гімназисти та їх наставники побували біля джерела, що є витоком річки Стир, оглянули багатовікові мегаліти, ознайомилися із біорізноманіттям зазначеної ділянки парку.

Після екскурсії мальовничими просторами Національного природного парку «Північне Поділля» гімназисти вийшли на старт патріотично-туристичної гри «Гарт юних», яка складалася з таких етапів як спортивні вправи з м’ячем, орієнтування на місцевості з використанням топографічних карт, вікторини «Знавці рідного краю», виконання української патріотичної пісні, плетіння віночків із польових квітів тощо.

Окрім того працівники НПП «Північне Поділля» ознайомили юних мандрівників-патріотів із екологією рідного краю та наголосили на необхідності шанобливого ставлення до природного довкілля.

021
03
34562

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест