Міжнародний екологічний форум «Довкілля 2013»

04.05.2013 admin Новини

З 23 по 25 квітня у Києві, столиці нашої України, проходив Міжнародний екологічний форум «Довкілля 2013» участь в якому взяла працівник НПП «Північне Поділля» Мирослава Пилипчук.

Організаторами заходу  виступили Міністерство охорони навколишнього природного середовища України та ТОВ «Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів». Зібрання проходило під патронатом Кабінету Міністрів України.

Цього року виповнилось 10 років від часу проведення у м. Києві 5-ої Всеєвропейської конференції Міністрів охорони навколишнього природного середовища «Довкілля для Європи», в рамках якої пройшов І-й Міжнародний екологічний форум. Символічність і актуальність цьогорічного форуму підкреслюється тим, що 2013-й рік Президентом України оголошений роком екології та спорту.

Однією з важливих складових Міжнародного екологічного форуму стала VІ Міжнародна виставка «Довкілля 2013», експозиція якої складалась з 12 тематичних розділів та ознайомила відвідувачів з природоохоронними програмами великих промислових підприємств, інноваціями у галузі альтернативної енергетики, ідеями «екологічного дому» та облаштування територій великих міст; продемонструвала розмаїття багатств природних зон нашої держави та розказала про екологічно-чисте сільськогосподарське виробництво в Україні. На виставці були представлені експозиції Державного комітету лісового господарства України та Державного комітету України по водному господарству, державних управлінь охорони навколишнього природного середовища областей України, установ природно-заповідного фонду, вітчизняних виробників екопродукції та послуг.

Мирослава Пилипчук взяла участь у засіданні круглого столу «Нарощування потенціалу для збереження біорізноманіття в Україні: формування мережі викладачів і практиків зі збереження біорізноманіття з метою підвищення рівня екоосвіти в установах природно-заповідного фонду» (організатор – Департамент заповідної справи Мінприроди України),метою якого було поліпшення екологічної освіти у закладах природно- заповідного фонду.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест