Мандрівка з ночівлею на лоні дикої природи для школярів

07.06.2017 admin Новини

Надзвичайно цікаву мандрівку для гімназистів 4-Б класу Бродівської гімназії ім. Івана Труша провели працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля». Прибувши на мальовничу прикрашену розмаїттям квіті поляну у підніжжі літописного городища Пліснесько, юні мандрівники розбили туристичний бівуак – розставили намети, підготовили місце для вогнища на назбирали сухостою для ватри.

Після облаштування табору гімназисти побували у Підгорецькому монастирі, де відвідали історичну церкву Святого Онуфрія, помолилися та приклонились до чудотворної ікони Підгорецької Матері Божої, а також оглянули монастирське джерело та посмакували джерельної водиці. Історію створення та існування цієї монахської обителі юним мандрівникам розповів гід-провідник від НПП «Північне Поділля».

Прибувши до табору усі дружно приступили до вечері, яку приготовили їм їх наставники. Досхочу посмакувавши смачної їжі, приготовленої на відкритому вогні, школярі навколо ватри співали пісень та розважалися веселими розповідями під вечірнім небом рідного краю.

Лише у пізню годину, з гарним настроєм юні мандрівники розійшлися по своїх наметах на ночівлю, щоб вранці зустріти яскраве сонечко та полюбуватися яскравими барвами мальовничої поляни, що широченько розкинулася тут, на несказанно чудових просторах Вороняцького горбогір’я Брідщини.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест