МАНДРІВКА З КВЕСТОМ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ЗОЛОЧІВСЬКОГО НВК «ШКОЛА РАДОСТІ»

20.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів Золочівського НВК «Школа радості» туристичну мандрівку із квестом по екологічно-пізнавальному маршруті «Триніг».

Під час мандрівки золочівські школярі мали нагоду ознайомитися з природними та штучними об’єктами туристичного маршруту, що на Бродівщині, й прокладений по комплексній геологічно-ботанічній пам’ятці природи. Зокрема юні мандрівники із захопленням споглядали мегаліти різних химерних форм, що залишились від архаїчного періоду часів Сарматського моря, почути багато цікавого про флору і фауну пам’ятки природи, зокрема побачити як зростає береза темна, а також доторкнутися до багатолітніх буків-патріархів та оглянути континентальний склад земної кори у розрізі, що величаво представлена на ділянці старої каменоломні.

За активну участь у квесті, який еко-освітяни НПП «Північне Поділля» проводили під час мандрівки, учні «Школи радості» були нагородженні грамотою природоохоронної установи та солодощами.

У післяобідню пору, сповнені приємних вражень від мандрівки школярі повернулися до свого рідного міста Золочів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест