МАНДРІВКА ДО МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА

18.10.2018 admin Новини

Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для маленьких туристів Підгорецького НВК, що у Бродівському районі Львівської області, цікаву краєзнавчу, історично-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті «Маркіянові місця», що, в основному, пролягає по заповідних територіях природоохоронної установи.

Розпочалась мандрівка із відвідин заповідної ділянки «Гора Маркіяна Шашкевича, на якій встановлено величний пам’ятний хрест на честь 100-річчя від дня народження Великого Галичанина. Тут інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли малечі багато цікавого про природне біорізноманіття ділянки та особливості цього краю, а також про життєвий подвиг отця Маркіяна Шашкевича.

Потім маленькі мандрівники побували в селі Підлиссі, де відвідали Музей-садибу Будителя національної свідомості українців Галичини та почули багато цікавого про життєвий подвиг Маркіяна Шашкевича.

З Підлисся мандруюча дітвора переїхала в село Гавареччина, де оглянули історичну криницю, побували біля Криївки-музею воїнів УПА та послухали цікаві розповіді гіда-провідника НПП «Північне Поділля» про звитяжну боротьбу українських повстанців із ворожими зайдами.

А ще маленькі мандрівники тут, у селі Гавареччина, побували у майстерні митця-гончаря і взяли участь у майстер-класі виготовлення славнозвісної чорнодимленої гаварецької кераміки.

Завершилась мандрівка для дітвори Підгорецького НВК відвідинами монахського скиту Покладання ризи Пресвятої Борогориці на Святій Горі, що належить до заповідних територій НПП «Північне Поділля».

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест