МАЛЕНЬКІ ТУРИСТИ З БРОДІВ ЗДІЙСНИЛИ ПІЗНАВАЛЬНУ МАНДРІВКУ ПО ТУРМАРШРУТІ  «СВЯТОГІРСЬКИЙ» НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

09.10.2018 admin ЕкоосвітаНовини

9 жовтня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу еколого-освітньої роботи, провели для маленьких туристів 2-Г класу Бродівської середньої школи №3 екологічно-пізнавальну, етнічну мандрівку по туристичному маршруті «Святогірський», що пролягає по заповідних територіях природоохоронної установи.

Розпочалась мандрівка відвідинами славнозвісного своєю чорнодимленою керамікою села Гавареччина. Тут маленькі мандрівники побували у майстерні митців-гончарів, побачили як виготовляється гаварецька кераміка і, навіть, взяли участь у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів. Кожен школяр мав нагоду проявити свої здібності в гончарстві. Відтак, деякі вироби, виготовлені малечею, навіть дуже були мистецькими.

А ще в селі Гавареччина маленькі мандрівники оглянули історичну криницю, унікальної конструкції, та побували в Криївці-музеї, що в околичному лісовому масиві села, й послухали цікаву розповідь гіда-провідника про героїчну боротьбу воїнів УПА за незалежність України, яку народні месники вели проти всіляких ворогів-зайдів.

У годину розваг, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів-другокласників екологічні заняття на предмет осені та осіннього різноманіття. Також дітвора відповідала на екологічні запитання еко-наставників природоохоронної установи та взяла участь в екологічні вікторині. Завершилась година розваг екологічними іграми на мальовничій поляні осіннього лісу.

Кінцевим етапом мандрівки стали відвідини монахського скиту на Святій Горі, де в оточені багатолітніх буків-патріархів, на самій вершині розташовується монастир Покладання ризи Пресвятої Богородиці УАПЦ. Тут дітвора мала нагоду помолитися в стародавній дерев’яній церкві Св. Онуфрія, оглянути новітню церкву по послухати цікаву легендарну розповідь про об’явлення Богородиці на Святій Горі 6 вересня 1948 року.

Сповнені приємних вражень від мандрівки, в обідню пору маленькі мандрівники 2-Г класу Бродівської СШ №3повернулися до рідного міста.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест