Майстер-класи для вчителів початкових класів від НПП “Північне Поділля”

25.05.2016 admin ЕкоосвітаНовини

0925 травня Працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у ярмарку педагогічних ідей під назвою «Формування і розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання в початкових класах», яку організував Бродівський районний методичний кабінет відділу освіти Бродівської РДА.

Відтак еко-освітняни природоохоронної установи провели для учасників дійства майстер-класи із виготовлення еко-прикрас із вовни для валяння і ляльки-мотанки. Еко-наставники розповіли учасникам заходу поетапно усі процеси майстер-класів та що потрібно для того, щоб виготовити такі вироби. Потім учасники перейшли вже до творчої частини та почали виготовляти вироби за чіткими вказівками еко-освітнян. Кожен учасник міг втілити свої фантазії та зробити ляльку-мотанку чи еко-прикрасу на свій смак. Усім присутнім припав до душі саме майстер клас із виготовлення еко-прикрас із вовни для валяння, тому всі охочі мали змогу спробувати себе у цій творчій справі.

Окрім того вчителі мали змогу взяти участь і у інших майстер-класах, які проводили педагоги-початківці шкіл Брідщини, а саме виготовлення виробів із солоного тіста, виробів із штучних матеріалів, виробів із застосування техніки квілінг, виробів із застосуванням техніки торцювання та виготовлення об’ємних виробів з паперу.

0102030405060708

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест