МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯМ ЕКО-ОБЕРЕГІВ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

21.06.2018 admin Новини

1 червня 2018 року працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в святі « В країні дитячих мрій» приуроченого до міжнародного Дня захисту дітей у м.Броди, що у Львівській області.
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свій рідний край.
Під час свята працівники парку провели, для дітей різної вікової групи, майстер-клас зі створення еко-оберегів («мішечки щастя»). Діти вкладали у них різноманітні злакові, крупи, бобові, насіння та кавові зерна, кожне з яких має своє символічне значення ( наприклад, зерна пшениці означають достаток, горох – добробут та ситість, кукурудза – здоров’я, пшоно – символ багатства, насіння гарбуза – символ багатства, насіння соняшника символізує життєрадісність, льон – материнська любов та вірність), а для запаху додавали різні спеції. Мішечок-оберіг обв’язували ниткою до якої прикріплювали різноманітні прикраси. Спільними стараннями з еко-освітянами парку, кожен із дітей отримав свій маленький оберіг, який тепер захищатиме його від всього злого. Адже, як відомо з історії, обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Таким чином еко-освітяни НПП «Північне Поділля» разом з дітками доторкнулись до багатої скарбниці звичаїв та традицій нашого народу, сповнилися відчуттями причетності до української культури, до життєдайного джерела народної мудрості.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест